Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 102

Skąd: Strzelce Kraj. :)

PostWysłany: Nie 22:49, 20 Sie 2006    Temat postu:

No... ja bym sie dogadala ile to kilka prostych slow Razz HiHi... Poslak miala wygrac 3:0 ... eH. dObrze ze nie ogladalam bo bym czegos na glowe dostala<lol> Very Happy

Thomekk_

Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 19

Skąd: Strzelce Krajeńskie

PostWysłany: Pon 0:05, 21 Sie 2006    Temat postu:

Tak zwany dreszczowiec był w tieb-break_u _ (a dla mnie Kadziewicz wygrał mecz czapa : przewrót w przód Very Happy ) <lol2> ale to jest nic Very Happy _ w piątek Stilon grał sparing z Orłem Międzyrzecz _ grali 4 sety _ 3 set Stilon wygrał 48:46 Very Happy _ może nie powinienem tu tego pisać ale to jest chyba jakiś rekordzik Razz

Darija_
Mini Vip

Posty: 102

PostWysłany: Pon 9:30, 21 Sie 2006    Temat postu:

Laughing Kadziewczyn wygral w pierwszym secie jak zrobil fikolka Razz po bloku czy cos tam... (zapomnialam Very Happy )... a komentator "Dobrze ze mu sie nic nie stalo bo to wygladalo na kontuzje... " Cool

pawelsonz

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 51

Skąd: Radom

PostWysłany: Pon 13:42, 21 Sie 2006    Temat postu:

Heh te fikołki były dobre Smile
O ile się nie mylę to to samo co Kadziewicz zrobił Świderski po pojedynczym bloku Wink
Niestety już więcej przewrotów w LŚ w wykonaniu Polaków nie zobaczymy Sad
Włosi w finale z dzika kartą Confused

Thomekk_

Posty: 19

PostWysłany: Pon 14:32, 21 Sie 2006    Temat postu:

Nie no wygrał wygrał tym przewrotem hehe Very Happy _ to deprymuje zespół przeciwny _ może i to się odbiło na psychice Japończyków _ ale jak by takie cioś zrobili np. w meczu z Serbami to coś czuje ze I.Miljkovic by miał 100% skuteczności w ataku a każde uderzenie w 3 metr Razz

Mateuszek_

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 6

PostWysłany: Wto 0:49, 22 Sie 2006    Temat postu:

Ale to co Japonczycy robili w obronie to jest szok Razz jaka pewnosc siebie w kazdej obronie, zero strachu, po kilka razy dostawali w klatke piersiowa i nic Razz i radosc tez dosc specyficzna Very Happy szczegolna uwage zwrocilbym na rezerwowych ktorzy zyli razem z nimi w przerwach Smile charakter maja jednakze umiejetnosci troszke brak Razz u Polakow wlasnie brakuje mi takiej radosci, wydaje mi sie jakby sie tak cieszyli gra jak Japonczycy to nikt niebylby w stanie ich zatrzymac jednakze widac w nich Polska mentalnosc i nerwy na poczatku, szczegolnie w meczach u siebie Smile

Darija_
Mini Vip

Posty: 102

PostWysłany: Pon 23:56, 28 Sie 2006    Temat postu:

W finale znalezla sie niespodziewanie ... Francja!! HmM... kto by pomyslal:) A wiec... Final: Francja v Brazylia Smile Po 2 setach kibice na trybunach jak i przed tv mysleli ze to bedzie konniec dla Francji 3:0 Ale niektorzy tak mocno wierzyli w Brazylie ze dodala im sil i przegonila Francuzow i wygrala 3:2.... EHh.. niesamowite!!! Smile Wynik... 2:3 (25:22, 25:23, 22:25, 23:25, 13:15)

Ladnie mi to wyszlo:D hahah...

Mateuszek_

Posty: 6

PostWysłany: Wto 0:04, 29 Sie 2006    Temat postu:

A mi szkoda Francuzow Sad swietnie grali, Samica, Ruette, Pojol masakra i na dodatek rozpracowali Brazylie taktycznie ... Andre nic nie mogl zrobic, Dante tez bezradny Razz tylko ze ten niesamowity Giba Razz nie ma mocnych na niego Razz i to wlasnie jemu Brazylia powinna zawdzieczac zwyciestwo, to on podrywal zespol przez caly mecz Smile