Martines

Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 136

Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Wto 14:36, 26 Wrz 2006    Temat postu: Eliminacje do Grand Prix 2007

Dziś Polki rozpoczeły eliminacje do Grand Prix 2007,pierwszy mecz z Holenderkami,ciekawe jak sobie poradzą Question Wink

Martines

Posty: 136

PostWysłany: Wto 15:50, 26 Wrz 2006    Temat postu:

Polki prowadziły2-0 z setach z Holenderkami i przegrały 2-3,ja nie wiem co one tak grają słabo kiedy zwycięstwo mają juz prawie zapewnione Sad

Babcia_z_kapcia

Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 83

Skąd: Legnicaaaa

PostWysłany: Wto 16:28, 26 Wrz 2006    Temat postu:

No niestety kolejny już przegrany tie-break co się dzieje z naszymi dziewczynami??Jeszcze za Niemczyka na GP zaczęły seryjnie przgrywać w tie-breakach...Tylko raz z Azerkami isę przełamały...

Martines

Posty: 136

PostWysłany: Wto 20:05, 26 Wrz 2006    Temat postu:

Nie wiadomo co jest grane,ja tylko nie wiem jak mozna tak łatwo oddać 2 sety kiedy prowadziły już 2-0 i w trzecim secie było juz 16-12 i od tej pory nic nie grały,za wcześnie sie cieszą ze zwycięstwa ,które im potem przeciwniczki zabierają systematycznie. Sad

Folen
Kapitan

Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 193

PostWysłany: Wto 20:29, 26 Wrz 2006    Temat postu:

I znowu porażka, i to z Holandią, a kiedy ostatni raz patrzyłam na wyniki na necie, to wydawało się, że może być tylko zwycięstwo.. a tu co? Przegrana Sad

Dominik

Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 58

Skąd: Wars i Sawa

PostWysłany: Czw 17:52, 28 Wrz 2006    Temat postu:

Tym razem Azerki okazały sie lepsze w tie-braku...szkoda ,że ta reprezentacja wygląda jak wygląda, bo brakuje np. rozgrywającej Wink
Notabene GP 2007 jest jedną z "przepustek" do Pekinu...musimy tam być to głowny proirytet ,mam nadzieję ,że Gosia i Hetman wyjaśnią sobie wszystko i wrócą!

PostWysłany: Nie 20:18, 01 Paź 2006    Temat postu:

Tak,choć wielkich powodow do radosci nie mam,trafimy na mocniejszy zespoł i koniec z taką grą jak do tej pory,albo Ola Przybysz,Gosia Glinka,Kasia Skowrońska wrócą choć by te 3 zawodniczki albo nic nie ugramy.Agata Mróz mnie troche zawodzi jak kazdego swą grą,bo duzo dyskutuje na tych meczach a mało pokazuje skutecznej gry.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Anna Wiśniewska Strona Główna -> Kobieca Reprezentacja Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)